VOLEJTE: 608 91 91 90 WWW.SOS24.CZ

ODTAHOVÁ SLUŽBA PASEKA ASSISTANCE

V nouzové situaci se může jednou ocitnout každý šofér. Nepříjemnou záležitostí není pouze havárie vozidla, ale také jeho porucha. Rychlá a účinná pomoc však existuje - odpovědí je spolehlivá odtahová služba! Nyní máte možnost snadno přivolat náš profesionální tým SOS24, který operativně zajistí vše potřebné. Kvalitní odtahové a asistenční službyposkytujeme nonstop, a to v rámci celého kraje Vysočina. Naše sídla najdete v Humpolci, Jihlavě, Novém Beranově a Havlíčkově Brodě.

VOLEJTE

NON STOP

608 919 190

  • Vysočina
  • Humpolec
  • Velké Meziříčí
  • Havlíčkův Brod
  • dálnice D1

Odtahová služba v Jihlavě

Poskytujeme nonstop odtahové služby v Jihlavě. Měli jste snad autonehodu? Zasáhla Váš vůz nepřízeň osudu v pohobě poruchy? Můžete nám kdykoliv zavolat a okamžitě pro Vás přijedeme. Náš tým nabízí kromě odtahových služeb i asistenční služby. Uložte si naše číslo (608 919 190) do svých mobilních telefonů a využívejte služeb kvalitní odtahovky!

Kde nás najdete?

Kde všude poskytujeme své profesionální odtahové služby? Můžete nás najít po celé Vysočině - v Jihlavě, Humpolci či Velkém Meziříčí. Fungujeme také v Havlíčkově Brodě a zvláště po celé délce dálnice D1. V nouzi se obracejte pouze na kvalitní a prověřené odtahové služby, jako jsou třeba u Paseka Assistance!

Profesionální služby jsou zákazníkům k dispozici nonstop, včetně všech svátků a víkendů!

Odtahová služba ve Velkém Meziříčí

Nabízíme služby spolehlivé asistenční a odtahové služby na soutoku řek Oslavy a Balinky. V nádherném Velkém Meziříčí, městě na Vysočině v blízkosti D1, se na nás můžete obrátit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud Vás potká neštěstí, porucha či nehoda, neváhejte a ozvěte se profesionálům. Odtahovka přímo pro Vás!

Odtahová služba Jihlava

Odtahová služba Havlíčkův Brod

Odtahová služba na D1

Odtahová služba Humpolec

Odtahová služba Velké Meziříčí

Odtahová služba Vysočina

Sháníte v Jihlavě odtahovou službu? Využijte nabídky Paseka assistance. Nabízíme odtahové a asistenční služby v celé Jihlavě a okolí. Poskytujeme nejspolehlivější odtahové služby v Havlíčkově Brodě. Potřebujete odtáhnout, sháníte asistenční službu? Obraťte se na nás! Po celé délce D1 nabízíme odtahové a asistenční služby. Máme vlastní autoservis a pneuservis, na místě nehody či problému provádíme drobnější opravy. Přestal Vám fungovat vůz? Odtahová služba v Humpolci Vám zajistí bezpečné odtáhnutí na kterékoliv místo na Vysočině. Nabízíme služby autoservisu. Ve Velkém Meziříčí a okolí poskytujeme asistenční a odtahové služby. Naše odtahovka Vám zajistí bezpečné odtažení a drobné opravy na místě. Havarovali jste? Máte poruchu? Volejte odtahovou službu Paseka assistance působící na Vysočině. Též poskytujeme taxislužby, autoservis a pneuservis.
Odtahová asistenční služba, Jihlava, Humpolec, Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod, dálnice D1