VOLEJTE: 608 91 91 90 WWW.SOS24.CZ

ODTAHOVÁ SLUŽBA 24 HODIN DENNĚ

Motoristům poskytujeme spolehlivou a profesionální pomoc v nouzi (všude na Vysočině). Ať už se jedná o vozidla osobní, případně malá či střední nákladní auta, poskytneme Vám vynikající odtahové a asistenční služby. Portfolio našich služeb tvoří odtahová služba. Zajišťujeme odtah nepojízdných vozidel či vyprošťování havarovaných aut a další potřebné úkony. To vše včetně následného servisu. Spolehněte se na naše asistenční služby nejen v Jihlavě, ale i v Humpolci, Havlíčkově brodě a Velkém Meziříčí. Jako odtahovka působíme a své asistenční služby poskytujeme také po celé délce dálnice D1.

Nově provádíme i vyprošťování LKW. Odtahovou a asistenční službu pro motorová vozidla do sedmi tun náš tým poskytuje po celém EU.

ASISTENČNÍ SLUŽBA na Vysočině

Asistenční služba je součástí našich komplexních služeb. Poskytujeme asistenční a odtahové služby všude v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Velkém Meziříčí a Humpolci. Až Vás na dálnici D1 zastihne nepohoda, obraťte se na nás, profesionální odtahovku!

Co zahrnuje asistenční služba?

Asistenční služba řidičům nabízí výměnu pneumatiky (či drobné opravy) přímo na místě, dovoz a dolití paliva, start přes kabely, otevírání uzamčených vozidel apod.

Pokud vás na silnici potká problém, naši profesionální a zkušení pracovníci vám spolehlivě pomohou.

Vyprošťování vozidel

Součástí našich asistenčních služeb je i vyprošťování vozidel všech druhů a velikostí. Pokud potřebujete vyprostit vozidlo, zavolejte!

VOLEJTE NON STOP 608 919 190

odtahová služba, asistenční služba, Jihlava, D1, Velké Meziříčí, Humpolec, Havlíčkův Brod odtahová služba, asistenční služba, Jihlava, D1, Velké Meziříčí, Humpolec, Havlíčkův Brod odtahová služba, asistenční služba, Jihlava, D1, Velké Meziříčí, Humpolec, Havlíčkův Brod
odtahová služba, asistenční služba, Jihlava, D1, Velké Meziříčí, Humpolec, Havlíčkův Brod odtahová služba, asistenční služba, Jihlava, D1, Velké Meziříčí, Humpolec, Havlíčkův Brod odtahová služba, asistenční služba, Jihlava, D1, Velké Meziříčí, Humpolec, Havlíčkův Brod

Nejsme obyčejná odtahová služba či asistenční služba. Jsme kvalitní odtahovka Paseka Assistance!

Asistenční služba - kontakt

Nutně potřebujete asistenční služby? Ozvěte se nám pomocí kontaktních údajů! Poskytujeme asistenční služby každý den, 24 hodin denně. Zavolejte proto kdykoliv! Havarovali jste? Máte poruchu? Nebo jste skončili v příkopu? Využijte našich odtahových služeb Paseka assistance. Disponujeme plně vybaveným autoservisem a pneuservisem. Současně Vám nabízíme nonstop taxi služby v Jihlavě a nejbližším okolí. Naše asistenční služba působí po celé Vysočině:

  • Jihlava
  • Humpolec
  • Velké Meziříčí
  • Havlíčkův Brod
  • po celé délce dálnice D1
Odtahová asistenční služba, Jihlava, Humpolec, Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod, dálnice D1